Monday, September 7, 2015

Labor Day Sale!Happy Labor Day! To celebrate (and make room for our fall collection), we are offering 30% off the entire shop. All you have to do is use code: "LABORDAYSALE" at checkout. Act fast - it's only until tomorrow at noon!

We still have a lot of great summer pieces left, check them out here! Most tops and skirts are only around $10!

Hope you have a great Labor Day! Happy shopping :)


4 comments:

 1. Such a great selection! Definitely putting some pieces on my future wishlist!

  Laura
  http://foxtrails.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. bizimmekan sohbet
  esohbet
  adana sohbet
  diyarbakir cinsel sohbet
  aktif pasif chat sohbet
  aşk yazgülü sohbet
  konya dul sohbet
  olgun cinsel çet
  lez çet sohbet
  cinsel sohbet
  evli sohbet
  gabile sohbet sitesi
  cinsel çet sohbet

  Evet arkadaşlar sitemize girerek en doğru işi yaptiğinize emin olun, Sitemiz sizler için tasarlanmiş chat sohbet yaparken sizler için düşünülmüş en basit ve hızlı sohbete giriş sizlere düşünüldü. Sitemizde #avrupa,#türkiye,#sohbet,#chat,#gabile tarzi odalarimizda saatlerce yapacağiniz sohbet için hiç bir kayit gerekmiyor ve javasiz sohbet yapmanin sizlere vereceği keyif ile sohbetin akişi sizleri mest edecektir.Sitemizde her konudan sohbet yapabilirsiniz. Mesela gerzek ve komik arkadaşlar için #geveze kanalimiz vardir. Aşk, meşk işlerini seven arkadaşlarimiz için #kelebek,#şiir,#söz gibi kanallarimiz vardir. Sitemizde Yurtdişi sinirlarindan katilan arkadaşlarimiza özel #almanya,#gurbetciyiz,#fransa,#hollanda,#avusturalya,#isviçre gibi kanallarimiz faaliyet göstermektedir. Bedava sohbet yapacak olmanizdan keyif alacaksiniz biz sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalişmaktayiz.Fakat artik türkiyede yüzlerce sohbet chat sitesi var olduğu için bizimde her siteye rakip olduğumuz aşikardir.Bizde sizlerin desteğini alarak en güzel yerlere gelmek istiyoruz.

  ReplyDelete
 3. Your blog posts are more interesting and impressive. I think there are many people like and visit it regularly, including me.I actually appreciate your own position and I will be sure to come back here.
  facebook entrar l outlook iniciar sesión l hotmail login l baixar facebook

  ReplyDelete

Thanks for stopping by! Your comments make my day ♥

01